Hasanbeyli Belediyesi Yenilikleri - Başkan Şevket Yumrutepe'nin Projeleri ve Gelişim Süreci 06 Mayıs 2024, 23:52
![](tema/genel/uploads/haberler/web-sitesi-hasanbeyli-18.png)
Hasanbeyli Belediyesi, Şevket Yumrutepe Liderliğinde Yenilenme ve Gelişme Sürecini Hızlandırıyor
Hasanbeyli Belediye Başkanı Şevket Yumrutepe'nin son zamanlarda gerçekleştirdiği çalışmalar, belediyenin Hasanbeyli ilçesinde yürüttüğü çeşitli gelişim ve iyileştirme projelerini gözler önüne seriyor. Başkan Yumrutepe, ilçenin altyapısından, çevre sağlığına kadar birçok önemli alanda çalışmalar yapıldığını duyurdu.
İçme Suyu Sorununa Kalıcı Çözüm
Hürriyet Mahallesi'ndeki içme suyu sorunu, yeni döşenen su hattı ile çözüme kavuşuyor. Belediye, Kırcalar'dan Heyik mevkine kadar uzanan içme suyu hattını tamamladı ve kısa süre içinde su depolarını da faaliyete geçirerek, yıllardır süregelen bu sorunu ortadan kaldıracak.
Çevre Sağlığına Önemli Adımlar
Hasanbeyli Belediyesi, halk sağlığını korumak amacıyla çöp konteynerleri ve hayvan barınaklarında düzenli olarak ilaçlama yapıyor. Belediye ekipleri, karasinek ve haşerelere karşı mücadeleyi aralıksız sürdürerek, ilçe genelinde temizlik ve hijyen standartlarını yükseltiyor.
Altyapı ve Ulaşım Yatırımları
Başkan Yumrutepe'nin özellikle vurguladığı bir diğer önemli gelişme ise altyapı ve ulaşım alanında yapılan iyileştirmeler. Kaymakamlık civarındaki Sümbül, Lale ve Şahin sokaklarında başlatılan beton yol çalışmaları ve 100 yıldır ihmal edilen Müdürler (Gevredenler) Sokağı'nda başlayan yol yapım çalışmaları, "Yeni Hasanbeyli" vizyonunu destekleyen adımlar olarak öne çıkıyor.
Kapsayıcı Hizmet Anlayışı
Belediye, mahalle ayrımı yapmadan ilçenin dört bir yanına hizmet götürme misyonuyla, parke yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Fen işleri müdürlüğü ekipleri, ilçenin her köşesinde çalışmalarını gece gündüz demeden devam ettiriyor.
Hasanbeyli Belediyesi, Başkan Şevket Yumrutepe liderliğinde gerçekleştirdiği bu çalışmalarla ilçenin çehresini değiştiriyor ve vatandaşların daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için elinden geleni yapıyor. Bu projeler, Yumrutepe'nin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla da halkla buluşuyor, şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkesini güçlendiriyor.
DIĞER HABERLER
-
Hasanbeyli'ye Yeni Taziye Evi Yapımına Başlandı
14 Haziran 2024, 14:34 -
Hasanbeyli'de Vekil Seydi Gülsoy ve İl Teşkilatının Ziyaretleri
14 Haziran 2024, 13:52 -
Hasanbeyli Belediyesi’nden Arsa İhalesi Duyurusu - İhale Detayları ve Katılım Şartları
10 Haziran 2024, 17:37 -
Hasanbeyli Belediye Başkanı Şevket Yumrutepe'den Ankara'da Yoğun Ziyaret Trafiği
07 Haziran 2024, 15:54 -
Hasanbeyli'de Yeni Dönem: Türkmenpınarı Yaylası Çevre Yolu Çalışması
03 Haziran 2024, 13:55 -
Hasanbeyli Belediyesi Dr. Devlet Bahçeli Mesire Alanı Yenilendi
03 Haziran 2024, 12:54 -
Hasanbeyli'de Geleneksel Çocuk Oyunları Festivali Coşkusu
31 Mayıs 2024, 17:04 -
Hasanbeyli Merkez Mahallesi'nde Yeni Kilitli Parke Yol Çalışmaları Başladı
28 Mayıs 2024, 14:07 -
Hasanbeyli Belediyesi'nde Su Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor
28 Mayıs 2024, 13:13 -
Hasanbeyli'de Toplum Sağlığı ve Çevre Temizliği İçin Yürütülen Çalışmalar
28 Mayıs 2024, 11:49